Current Date : 6/21/2024 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل

  ويژه دانشجويان

 
بخشی از قوانین و مقررات آموزشی
امتحانات ساز و آواز تخصصی پایان ترم های چهارم و هشتم دوره های کنسرواتواری در حضور هیأت ژوری برگزار می گردد. هیأت ژوری متشکل از اساتید مدعو ، مدیرگروه ، نماینده معاون آموزش و استاد ساز یا آواز تخصصی دانشجو می باشد.

تمرین گروهی دانشجویان موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار تهران

دانشجوی گرامی:


با توجه به بروز مشکلات متعدد که ناشی از عدم آگاهی نسبت به مواردی از جمله : شرایط ثبت نام و انتخاب واحد، حذف و اضافه، طول مدت تحصیل،حضور و غیاب، مرخصی تحصیلی، اخراج دانشجوی مشروطی، فراغت ازتحصیل و… می باشد. ضمن در خواست مجدد مبنی بر مطالعه دقیق آیین نامه آموزشی، مواردی که از اهمیت به سزایی برخوردارند به شرح زیر به اطلاع شما و خانواده گرامی تان می رسد. امید است ضمن رعایت کلیه مقررات و مفاد آئین نامه آموزشی دوران تحصیل خود را با موفقیت به اتمام رسانید.
                                                                                                                                                        معاون آموزشی

 


ماده 3- دانشجو موظف است در هر نیمسال، در زمانی که کنسرواتوار اعلام می کند، برای ادامه تحصیل و انتخاب واحد به اداره آموزش مراجعه کند. عدم مراجعه دانشجو برای نام نویسی بدون اطلاع و عذر موجه، در یک نیمسال، بمنزله انصراف از تحصیل است. در صورت تأخیر و یا عذرموجه، حق انتخاب واحد و ادامه تحصیل را در آن نیمسال ندارد. ولی آن نیمسال جزو مدت مجاز تحصیل وی محسوب می شود.
ماده 14 – حضور دانشجو در تمام جلسات مربوط به هر درس الزامی است و ساعات غیبت دانشجو در هر درس نباید از 16/3 مجموع ساعات آن درس تجاوز کند، در غیر اینصورت نمره دانشجو در آن درس صفر محسوب می شود.
تبصره 1- در صورتیکه غیبت دانشجو در هر درس بیش از 16/3 باشد ولی غیبت او موجه تشخیص داده شود، آن درس حذف می شود. در این حال رعایت حدنصاب 12 واحد در طول نیمسال برای وی الزامی نیست. ولی نیمسال مذکور به عنوان یک نیمسال کامل جزو سنوات تحصیلی دانشجو محسوب می شود.
تبصره 2- غیبت در جلسات دو هفته اول هر درس، به دلیل حذف و اضافه یا به هر دلیل دیگر مجاز نیست و در صورت پیشامد جزو 16/3 غیبت مجاز دانشجو محسوب می شود.
ماده 17- دانشجو می تواند در هر نیمسال تحصیلی، فقط در مهلتی کمتر از دوهفته، پس از شروع نیمسال تحصیلی حداکثر دو درس دیگر انتخاب یا دو درس انتخابی خود را حذف یا دو درس انتخابی خود را با دو درس دیگر جابه جا نماید، مشروط بر آنکه تعداد واحدهای انتخابی وی از حد مقرر تجاوز نکند.
ماده 18- در صورت اضطرار، دانشجو می تواند تا 5 هفته به پایان نیمسال تحصیلی مانده، فقط یکی از درسهای نظری خود را با تأیید گروه آموزشی مربوط حذف کند، مشروط بر آنکه اولاً غیبت دانشجو در آن درس بیش از 16/3 مجموع ساعات آن درس نباشد و ثانیاً، تعداد واحدهای باقیمانده وی از 8 واحد کمتر نشود.
ماده 27- میانگین نمرات دانشجو در هیچ نیمسال تحصیلی نباید کمتر از 12 باشد، در غیر اینصورت، نام نویسی دانشجو در نیمسال بعد، به صورت مشروط خواهد بود.
خاطرنشان می سازد دانشجویانی که با موافقت شورای آموزشی دو درس پیشنیاز را به طور همزمان اخذ نموده اند درصورت عدم موفقیت درکسب نمره قبولی در درس پیشنیاز، درس بعدی حذف و در صورت عدم موفقیت در هر دو درس، نمرات مربوطه در کارنامه منظور و محاسبه می گردد.
* تخفیفات دانشجويی و دانشپذیری:
به منظور تشویق و ترغیب دانشجویان در پایان هر ترم، رتبه های اول تا سوم از ميان دانشجویان مشخص و معرفی می شوند و به نفرات اول تا سوم به شرط داشتن معدل بالای 18 به ترتیب 20 ، 15 و 10 درصد تخفیف با تأئید ریاست در شهريه ترم بعدی اعمال می گردد.
* برگزاری کلاسهای حرفه ای با همکاری کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو در کنسرواتوار تهران و مسکو
* اعطای بورس تحصیلی (2ماهه) شامل هزینه شرکت در دوره های تخصصی و نیز اقامت در مسکو
* ارتباط مستمر با کنسرواتوارهای معتبر دنیا
* حضور استادان مدعو از سایر کنسرواتوارهای خارجی در قالب تفاهم نامه های علمی-فرهنگی
* کتابخانه و نشریات تخصصی موسیقی ایرانی، موسیقی جهانی، گیتار و پیانو
* خانواده معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان از 10 درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهند بود.
* فرزندان موسیقیدانان و اعضائ هیأت علمی دانشگاه های کشور در رشته موسیقی از 10درصد تخفیف شهریه برخوردار خواهند بود.

کار دانشجویی
* دانشجویان ممتاز دوره های پودمانی و دانشپذیران ممتاز دوره های کنسرواتواری و آهنگسازی کاربردی   پس از تأئید استادان دروس مربوطه به عنوان دستیار مشغول به تدریس شده و از مزایای کاردانشجویی بهره مند می گردند.

 

 
  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi