Current Date : 6/21/2024 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل
  شرايط تحصيل در كنسرواتوارهاي خارجي

علاقمندان به تحصیل در دانشگاه ها و یا موسسات آموزش عالی خارج کشور که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند می بایست به یکی از شرکت های اعزام دانشجو مراجعه و با عقد قرارداد نسبت به آن اقدام نمایند.

دوره های آموزش عالی آزاد پادفک روسی ویژه علاقمندان به تحصیل در کشور های روسی زبان طراحی شده است و صرفا یک دوره تخصصی زبان می باشد که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری و نیز برخی از دانشگاه ها و کنسرواتوار های  روسی زبان به ویژه کشور اکراین است

تلفن تماس: 88824050 و یا 88316192 .

لازم به ذکر است که این دوره در ایران کاملا منحصر به فرد می باشد

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند دوره منحصر به فرد پادفک زبان روسی را برگزار می کند و به دانشپذیرفتگان مدرک مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری ارائه می دهد .

این مدرک که در ایران با نام "گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد پادفک" است در کشورهای روسی زبان به ویژه اکراین دارای اعتبار بوده و داوطلبان تحصیل در دانشگاه های این کشور نیازی به گذراندن دوره یکساله پادفک " پادگاتاویتلنوم فکولتیت" را نخواهند داشت.

از مزایای گذراندن این دوره در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند این است که در کنار خانواده خود و با صرف هزینه ای به مراتب کمتر می توانید این دوره را بگذرانید و مستقیما وارد دانشگاه در رشته دلخواه خودتان در اکراین شوید.

ضمنا در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی ،معماری و تزئینات داخلی و نیز زبانهای انگلیسی و فرانسه برگزار می گردد.

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند دوره های بسیار غنی و استثنائی معماری و تزئینات داخلی را تحت عنوان دوره های آموزش عالی آزاد با مجوز وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می کند.

لازم به ذکر است که این دوره ها مختص موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند بوده و توسط برجسته ترین استادان و برخی از چهره های شاخص و ماندگار معماری ، موسیقی و زبان های خارجی کشور از 6 سال پیش تاکنون برگزار شده است و اخیرا بازنگری و با نیاز روز مجددا تدوین گردیده است.

مدارک آموزش عالی آزاد دارای اعتبار در داخل و خارج کشور است چراکه دوره ها با تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می گردد و این مدارک مورد تائید این وزارتخانه قرار دارد.

با شرکت در یکی از دوره های منحصر به فرد موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند ، موفقیت شغلی خود را بهبود ببخشید.

شما می توانید برای انجام یک جلسه نیم ساعته رایگان مشاوره با یکی از مشاوران آموزشی، ثبت نام و یا مشاور تحصیلی موسسه از کم و کیف تحصیل در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند آگاه شوید و با مطالعه و تحقیق اقدام به ثبت نام نمائید.

̎
بدون مطالعه و تحقیق تصمیم نگیریم̎

 

 

ابتداي صفحه
 
  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi