Current Date : 2/26/2020 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل

آرشيو اخبار

۸۸۸۲۴۰۵۰ - ـ۸۸۹۱۳۰۱۰ ـ ۸۸۳۱۶۱۹۲

تاريخ خبر : 12/02/1385

اخبار هالیوود 

 
دست از سر آنجلیا جولی و براد پیت بردارید

آنجلیا جولی و براد پیت در نامه ای سر گشاده به مطبوعات از آنها عاجزانه تقاضا کردند در طول سفرشان به نامیبیان دست از سرآنها بردارند.
هنرپیشگان " آقا و خانم اسمیت " در 5 آوریل به آفریقا سفر کردند و اکنون در هتل گران قیمتی در این کشور به همراه مدکس و زهرا فرزند خواندگانشان اقامت دارند.
از زمان ورود آنها به این قاره خبرنگاران تمام خبرگزاری ها برای تهیه خبر به این منطقه هجوم آورده اند و آنها را برای یک لحظه هم آرام نمی گذارند.
آنها در نامه خود نوشته اند:" ما آفریقا را بسیار دوست داریم و این قاره برای خانواده ما اهمیت فراوانی دارد.
" ما به حرمت این علاقه از شما می خواهیم به خواهش ما برای داشتن آسایش احترام بگذارید و به ما کمک کنید تا احساس کنیم در خانه هستیم."


ويل اسميت آيشواريا راي را به همكاري دعوت كرد

اين بازيگر جوان باليوود امسال براي چهارمين بار براي شركت در پنجاه و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم كن دعوت شده است.
«ويل اسميت»، بازيگر كمدي هاليوود اخيرا از «آيشواريا راي»، بازيگر باليوودي براي بازي در پروژه بعدي خود تقاضاي همكاري كرده است.
«آيشواريا راي» ضمن تاييد اين خبر از علاقه فراوان خود براي بازي در كنار بازيگر خلاقي چون «ويل اسميت» گفت.
«راي» در مصاحبه با خبرنگاران گفت: متاسفانه «ويل» خود را زماني جلوي دوربين مي‌برد كه من در حال بازي در فيلم «جودها_اكبر» (Jodhaa-Akbar) به كارگرداني «آشوتوش گواريكار» هستم و اين در حالي است كه من به بازي در فيلم ويل بسيار علاقمندم.

اسميت فوريه سال جاري زماني كه به هند سفر كرد، در ملاقاتي كه با برخي از اهالي سينماي هند (باليوود) داشت، از راي براي بازي در پروژه بعدي خود با نام «گرين بك‌ها» كه يك درام دلهره‌آور اجتماعي است، دعوت به همكاري كرد. «اسميت» علاوه بر بازي نقش اول اين فيلم، تهيه‌كنندگي آنرا نيز به عهده دارد.
«داگ كوك» و «ديويد وايزبرگ» نيز فيلم‌نامه اين فيلم را مي‌نويسند.
قصه فيلم درباره مردي است كه در امريكا به كار پمپ بنزين مشغول بود و حالا در مراكش زندگي مي‌كند.
او متوجه يك فعاليت مشكوك اقتصادي مي‌شود كه سرنخ‌هاي آن به برخي آدم‌هاي بانفوذ و سطح بالا مي‌رسد.اين فيلم اوايل تابستان سال ميلادي جاري كليد خواهد خورد.
«آيشواريا راي» اخيرا در فيلم‌هاي بسياري چون «Dhoom 2»، «غرور و تعصب» و «شبد» بازي كرده است.
اين بازيگر جوان باليوود امسال نيز براي چهارمين بار براي شركت در پنجاه و نهمين جشنواره بين‌المللي فيلم كن دعوت شده است.
«ويل اسميت» نيز اخيرا بازي در فيلم كمدي ابرقهرمانانه «امشب او مي‌آيد» را تمام كرده است. وي كه سال قبل كمدي رومانتيك پرفروش «هيچ» را روي پرده سينماها داشت ، در طول 2 سال گذشته با فيلم‌هايي مثل «من، روبات»، «دشمن دولت» و «پسرهاي بد» به ديدار تماشاگران تلويزيون در ايران آمده است.
لئوناردو دی کاپریو راهی بیمارستان شد

دیروز آمبولانس هوایی ، لئوناردو دی کاپریو را از محل ضبط فیلم جدیدش در آفریقا به بیمارستانی در همان حوالی منتقل کرد.

این هنرپیشه در اثر سقوط از ارتفاع بلندی دچار خونریزی داخلی شده است.
هنرپیشه 31 ساله محبوب که در موزامبیک برای ضبط فیلم " الماس خون " به سر می برد اکنون در کلینیک نلس پرویت تحت مداوا قرار دارد و آزمایشات مختلفی از جمله اسکن مغز و ام ار آی روی وی صورت گرفته است.
بازیگر فیلم تایتانیک برای بازگشت و ادامه ضبط فیلم به 3 هفته زمان احتیاج دارد و این غیبت طولانی مشکلات زیاد ی را برای تهیه کنندگان این فیلم ایجاد کرده است.


آنجلیا جولی ناجی صلح در سودان

آنجلیا جولی برای پایان دادن به خشونت دارفر ، سودان قصد دارد تبلیغ بزرگی را در روزنامه آمریکای امروز بکند.

هنرپیشه " مهاجم مقبره " و سفیر اهداف خیر خواهانه سازمان ملل با وجود اینکه برای به دنیا آوردن فرزند براد پیت آماده می شود اما لزوم انجام کاری برای مردم ستم زده این منطقه را احساس می کند.
جولی به مجله مردم گفت :" من تصمیم گرفتم در این تبلیغ شرکت کنم زیرا گنگره در باز گشت از مذاکرات به من گفت با جمع آوری پول می توانیم در ایجاد صلح در این منطقه نقشی داشته باشیم."
در گزارشات مربوط به این منطقه آمده که کودکان در حال به قتل رسیدن و مورد تجاوز قرار گرفتن هستند.براد پیت نیو اورلئان را دوباره می سازد

براد پیت با کمک های مادی قصد دارد در بازسازی قسمت های نابود شده نیو اورلئان توسط طوفان کاترینا سهمی داشته باشد.

این هنرپیشه به تازگی به پروژه جهان سبز پیوسته و با استخدام طراحان شهر ساز قصد باز سازی جلال و زیبایی پیشین این شهر دارد.
او گفت :" ما در تلاش هستیم تا باز سازی را به کنار بگذاریم و ساختمان های مشابه قبل را از سر بسازیم تا از این طریق هم در وقت صرفه جویی کنیم و هم در تغییر روحیه مردم سهمی داشته باشیم.
" شاید هم موفق شویم چیزی بسیار بهتر از قبل بسازیم تا همچنان چهره سنتی این شهر را حفظ کند و فرهنگ مردم را به همگان بنماید."


جوليا رابرتز خاك صحنه را چشيد

جوليا رابرتز روز چهارشنبه نخستين اجراي نمايش " سه روز باراني" را در برادوي به روي صحنه برد.
جوليا رابرتز برنده اسكار بيش از اين چند پيش اجرا از اين نمايش را براي مخاطبان محدودي به روي صحنه برده و با استقبال هم مواجه شده است.
اين نمايش را " ريچارد گرين برگ " نوشته و ماجراي خواهر و برادري است كه مي‌‏خواهند آرزوي پدرشان جامه عمل بپوشانند ، اين نمايش كه پل را در هم در آن بازي مي‌‏كند و قرار است تا 18 ژوئن 28 خرداد به روي صحنه باشد.
گرين برگ درباره اين نمايش و حضور رابرتز در آن مي‌‏گويد: جالب است سه روز باراني نمايشي است كاملا آرام اما حضور جوليا آن را به مراسمي پر سر و صدا تبديل كرده است ؛ سر و صداي طرفداراني كه براي امضا گرفتن از او مي‌‏آيند البته خوشبختانه اين مساله بر كيفيت نمايش تاثير گذار نبوده است.
حزب تئاتر آمريكا گفته نقش جوليا رابرتر در بهار امسال باعث تقويت برادوي شده است.

جیمز باند جدید شیطان می‌شود

دنیل گریک، جیمز باند جدید سینما، این روزها شرایط بازی در فیلم "من، لوسیفر" را به نقش یک شیطان بررسی می‌کند.
دنیل کریگ که با پذیرفتن پیشنهاد ایفای نقش جیمز باند در فیلم "کازینو رویال" جنجال بسیاری را به وجود آورد، تصمیم دارد در فیلم "من، لوسیفر" نیز به نقش آفرینی بپردازد. این اثر بر اساس کتاب گلن دوکان کلید می خورد و اینگونه که از شواهد امر پیداست کریگ در این فیلم در نقش یک موجود شیطان صفت ظاهرمی شود.
کاراکتر محوری این اثر شیطان است که این فرصت را می یابد تا در مدت زمان یک ماه به زندگی مانند یک انسان بپردازد. خبرها حاکی از این است که یوان مگرگور برای ایفای نقش مردی انتخاب شده است که نویسنده شکست خورده بریتانیایی است و لوسیفر از پیکره او برای آمدن به زمین استفاده می کند.
دن هریس، نویسنده فیلمنامه "بازگشت سوپرمن"، کارگردانی این اثر را بر عهده دارد و در این راه از کمک های دیوید لوگان سود می جوید.


جولی به دنیای سینما بر می گردد

آنجلیا جولی نامزد بار دار براد پیت قرار است نقش لارا کورت را در سومین فیلم "مهاجم آرامگاه " ایفا کند. او قصد دارد بعد از به دنیا آوردن فرزندش برای کاهش وزن خود رژیم سختی بگیرد.
این هنرپیشه برنده اسکار که اکنون 8 ماهه باردار است اکنون در نامیبیا تحت حفاظت شدیدی اقامت دارد و می خواهد فرزند خود را آنجا به دنیا بیاورد.
فیلم قبلی این مجموعه با عنوان " لارا کورت مهاجم آرامگاه : گهواره زندگی " با بودجه ای معادل 90 میلیون دلار ساخته شد اما تنها 65 میلیون دلار فروش کرد.
این اثر یکی از بزرگترین شکست های جولی به حساب می آید.


تهيه و ارسال خبر    :   ali

ثبت نام آغاز شد

  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi