Current Date : 2/23/2020 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل

آرشيو اخبار

۸۸۸۲۴۰۵۰ - ـ۸۸۹۱۳۰۱۰ ـ ۸۸۳۱۶۱۹۲

تاريخ خبر : 08/02/1385

،درباره وضعیت ارکستر سمفونیک تهران  

  عزیزالله گلکار زاده -رییس گروه تولید و نمونه هنری مرکز موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی-در گفتگو با خبر نگار موسیقی "مهر"،درباره وضعیت ارکستر سمفونیک تهران گفت : با تحولاتی که در مرکز موسیقی رخ داده است ،تمام تلاشهای مامعطوف به نزدیک شدن به شرایطی مطلوب است . به همین سبب سعی داریم با یک برنامه ریزی دقیق سطح کیفی ارکستر های وابسته به مرکز-به خصوص ارکستر سمفونیک- را به جایگاهی در خور برسانیم.
وی در ادامه افزود : برنامه های ما در دو بخش عمده و به صورت کوثاه مدت و بلند مدت به اجرا در خواهد آمد، که در قسمت برنامه های کوتاه مدت برنامه هایمان را بین شش ماه تا یکسال تنظیم خواهیم کرد.همچنین برنامه های بلند مدت را بر اساس بازتاب برنامه های کوتاه مدت پی ریزی می کنیم.
گلکار زاده در باره وضعیت" ارکستر سمفونیک تهران " و انتخاب "نادر مشایخی" به عنوان رهبر این ارکستر ،اظهار داشت : پس از بررسی های لازم و مذاکرات مختلف ،با آقای مشایخی به عنوان رهبر ارکستر سمفونیک تهران به توافق رسیدیم وایشان به زودی تمریناتشان را با ارکستر شروع خواهدکرد. ارکسترسمفونیک علاوه بر اجراهایی در تهران،مرداد ماه آتی در یک جشنواره در کشور آلمان نیز شرکت می کند.


  رییس گروه تولید و نمونه هنری مرکز موسیقی درباره ثبات حضور "نادر مشایخی "در ارکستر سمفونیک تهران،گفت : برای دوری از هرگونه اعمال سلیقه شخصی شورایی تشکیل دادیم تا با تحلیل عملکرد ارکستر ،نسبت به ثابت بودن آقای مشایخی تصمیم گیری کند. اما آنچه نسبت به تصمیمگیری شورای سیاستگزاری برتری دارد ،کیفیت بالای عملکرد ارکستر سمفونیک تهران است و من فکر می کنم ارکستر سمفونیک به جایگاه اصلی خود خواهد رسید.
وی در خصوص اعضای این شورا و ملاک انتخاب آنها ،تصریح کرد:اکثر اعضای این شورا از میان موسیقیدانهای برجسته کشور و بر اساس تجربیات و توان هنری آنها شکل گرفته است.
این مقام مسوول در پایان گفت : فکر می کنم حضور موفقیت آمیز ارکستر سمفونیک در جشنواره" اوسنابروک" آلمان می تواند علاوه بر نشان دادن توانایی های بالای ارکستر نمره خوبی برای نادر مشایخی هم محسوب شود

Bargerefteh az site Pendar.net


تهيه و ارسال خبر    :   ElinA

ثبت نام آغاز شد

  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi