Current Date : 11/29/2023 صفحه اصلي |  مديريت محتوايي  |  تماس با ما |  ارتباط با مديريت 
 English  |  Persian كنسرواتوار موسيقى تهران   
Quick Link
در آينه مطبوعات  «
بخش بين الملل  «
تقدير نامه ها  «     
بازديد ها  «     
قراردادهاي فرهنگي  «     
ثبت نام براي تحصيل  «     
شرايط تحصيل در  «     
كنسرواتوارهاي خارجي     
ساير سايتها  «
سازشناسي  «
مهندسي صدا  «
موسيقي الكترونيك  «     
الكتروآكوستيك  «     
استوديوها  «     
سازشناسي الكترونيكي  «     
نرم افزارها  «     
آكوستيك  «     
عضويت در خبرنامه  □
نام
ايميل

ثبت نام آغازشد

کنسرواتواری

آهنگسازی

معلمی ساز/آواز

تزئینات داخلی

معماری سازه

پادفک روسی

با اعطاء گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد                   

8882 4050 - 8831 6192

مقالات و تحقيقات

 

 

 

تاريخ ارسال : 1387/02/22

ویژگی های دوره های آموزش عالی آزاد 

 
سوالات مکرری که از سوی متقاضیان تحصیل در دوره های آموزش عالی آزاد معماری، تزئینات داخلی و کنسرواتواری موسیقی و نیز دوره های آموزش زبان مطرح می شود نشان از تصمیم درست مسئولان نظام آموزش عالی کشور در توسعه دوره های کوتاه مدت ،تخصصی و آموزش های عالی آزاد دارد.

انعطاف پذیری در ماهیت دوره های عالی آزاد ، برنامه ریزی،محتوی و نحوه اجرای این دوره ها از مهمترین دلایل استقبال از آنهاست.

همه دانش آموختگان به این نکته اذعان دارند که عدم تطبیق درست محتوای دروس دانشگاهی با واقعیت بازار کار و صنعت و محدودیت در تعداد رشته های دانشگاهی در هر شاخه علمی و مهندسی و هنر ، موسسات آموزش عالی آزاد که داری مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند می توانند بهترین انتخاب برای آندسته از افراد جامعه باشد که خواهان گذراندن دوره های تخصصی و خاص هستند.

به عنوان مثال دوره های تزئینات داخلی یا مدیریت کارگاه در شاخه معماری سازه یا دوره معماری و مدیریت شهری در شاخه شهرسازی از آندسته از دو هایی است که فقط و فقط در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند برگزار می شود.

دوره های دیگری که کاملا خاص بوده و البته دارای سابقه 200 ساله در خارج ایران است ،دوره های کنسرواتواری موسیقی است. در حال حاضر در لیست مراکز آموزش عالی داری اعتبار از سوی دفتر امور دانشجویان خارج کشور وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نام چند مرکز تخصصی و کنسرواتواری موسیقی همچون کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان ،کنسرواتوار سنت پیترزبورگ روسیه ،کنسرواتوار سانفرانسیسکو آمریکا و... وجود دارد .
دوره های کنسرواتواری موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نزدیک به سرفصل های آموزشی در این مراکز موسیقی است .مهمترین مولفه آموزشی در این کنسرواتوار ها همان آموزش عملی و تخصصی است که هدف آنها بر خلاف دانشگاه تربیت موزیسین اعم از نوازنده ،خواننده و آهنگساز است که این مهم سالهاست که در دوره های اموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی موسسه نهاوند گنجانده شده است.

دوره های پادفک زبان روسی نیز از جمله دوره های جذاب برای آندسته از داوطلبانی است که قصد تحصیل در کشور های روسی زبان را دارند.
گذراندن دوره پیش دانشگاهی پادفک به مدت 10 ماه در این کشور ها اجباری سات که هدف آن آماده سازی دانشجویان خارجی با زبان روسی ، هم زبان محاوره ای و هم زبان تخصصی دانشگاهی است. از این رو دوره پادفک زبان روسی توسط استادان زبان روسی دانشگاه های اکراین با هدف اجرای این دوره ها در ایران طرح ریزی شده است و به متقاضیا تحصیل در کشور های روسی زبان به خصوص اکراین این امکان را می دهد که در ایران و در کنار خانواده خود و با صرف هزینه هایی به مراتب کمتر موفق به گدراندن این دوره ها در ایران شده و در صورت قبولی در آزمون پایان دوره که به طور مشترک از سوی موسسه نهاوند و مرکز پادفک دانشگاه اروپائی اکراین برگزار می شود، مدارک اعطایی در هر یک از دانشگاه های اکراین قابل قبول می باشد.ضمن انکه به دانشپذیرفتگان نیز گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد پادفک که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است ارائه می شود.


تهيه و ارسال توسط    :   راسخ

 
  پرينت صفحه جاري   پست الكترونيك   ذخيره آدرس سايت
 

88913010  (021)98+ خيابان كريمخان زند ، ابتداي خيابان استاد نجات اللهي ، پايين تر از كليسا ، ساختمان 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight © 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi