Current Date : 1/24/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 24/04/1392

ثبت نام تک پودمان های تخصصی موسیقی و معماری آغاز شد. برای اولین بار در کشور 

  برای اولین بار در تاریخ موسیقی کشور تک پودمان های موسیقی تدوین شده توسط برنامه ریزان موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار موسیقی تهران تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی و با اعطای مدارک پایان دوره مورد تایید موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.


  برای اولین بار در تاریخ موسیقی کشور تک پودمان های موسیقی تدوین شده توسط برنامه ریزان موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار موسیقی تهران تحت نظارت دانشگاه جامع علمی کاربردی و با اعطای مدارک پایان دوره مورد تایید موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می شود.

این تک پودمان ها در گرایش های نوازندگی و خوانندگی ساز ایرانی و جهانی در سبک های سنتی، مقامی، کلاسیک و معاصر، آهنگسازی کاربردی، موسیقی کاربردی، تولید موسیقی و مهندسی صدا و نیز رهبری کر و ارکستر است.

امکانات فراهم شده و موجود برای برگزاری این دوره ها در نوع خود در کشور بی نظیر است به گونه ای که در تمامی کلاس های درس حداقل یک ساز پیانو موجود بوده و دانشپذیران این دوره ها می توانند از امکانات ضبط استودیویی در دو سطح آماتوری و پیشرفته برای اثار خود استفاده کنند.

سیستم ثبت نام و پرداخت الکترونیک و آنلاین، برگزاری دوره های مجازی در مقاطع مختلف، همکاری با مراکز موسیقی برجسته و کنسرواتوار های مطرح خارجی همچون کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو، کتابخانه، نمازخانه، تعدد گروه های موسیقی دانشجویی شامل ارکسترال، کر، موسیقی سنتی و ملی، گروه های موسیقی مدرن شامل جز، بلوز، راک و معاصر و نیز مشاوره تحصیلی تخصصی توسط مشاوران با تحصیلات دکتری و فوق لیسانس ( رایگان ویژه دانشجویان و دانشپذیران موسسه و کنسرواتوار) از جمله امکانات قابل توجه در این مرکز است.

لازم به توضیح است که تک پودمان های موسیقی در راستاي تحقق اهداف نظام آموزش ‌هاي عالي علمي كاربردي و به منظور حسن اجرا و اثربخشي دوره‌هاي آموزشي تخصصي و کوتاه مدت در بخش‌هاي مختلف از جمله فرهنگ و هنر و به استناد مصوبات شوراي گسترش آموزش عالي كشور و كميته تخصصي علمي كاربردي در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با همکاری کنسرواتوار موسیقی تهران برگزار می شود.

اولین دوره های علمی کاربردی موسیقی در کشور توسط موسسه فرهنگی و هنری خوش نهاد پیمان ، کنسرواتوار تهران در تابستان سال 1378 تدوین و به تایید دانشگاه جامع علمی کاربردی و نیز دفتر آموزش های تخصصی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسید و طی سال های گذشته این مرکز توانسته است با تغییرات مناسب پویایی خود در گستره آموزش های منحصر به فرد تخصصی ویژه علاقمندان در سطوح مختلف دانش و هنر را حفظ و ارتقا بخشد.

دوره های تخصصی تدوین شده علمی کاربردی در سال های اخیر در گرایش های ساز ایرانی، ساز جهانی، آواز ایرانی، آواز جهانی و نیز آهنگسازی رشد مناسبی داشته و موجب ارتقاي سطح عمومی و تخصصی آموزش موسیقی در کشور شود و البته ذکر این نکته ضروری است که هم اکنون فارغ التحصیلان کنسرواتوار موسیقی تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند به سرعت جذب بازار کار می شوند.

با توجه به محدود بودن ظرفیت تک پودمان های موسیقی به علاقمندان توصیه می شود در اسرع وقت اقدام به ثبت نام نمایند.
۸۸۸۲۴۰۵۰- ۸۸۹۱۳۰۱۰


???? ? ????? ???    :   معاونت آموزشی

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code