Current Date : 1/21/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 21/09/1389

ثبت نام دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی و معماری آغاز شد. 

  موسسه آموزش عالی آزاد دوره های تخصصی آموزش عالی آزاد معماری سازه ؛ مدیریت کارگاه، طراحی داخلی و دکوراسیون و نیز معماری داخلی را با سرفصل های به روز شده و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری برگزار می نماید. دوره های آهنگسازی نظری و کاربردی و نیز معلمی ساز و آواز نیز از دیگر دوره های به روز شده است. علاقمندان می توانند با شماره های 88824050 و یا 88913010 تماس حاصل نمایند. لینک مفید:
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


  بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند ضمن تاکید بر بالابودن کیفیت آموزش و نیز برگزار ی دوره ها در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند همگامی با سیاست های آموزش عالی و فرهنگی وزارت علوم تحقیقات و فناوری را راهبرد اساسی در تدوین دوره های جدید و بازبینی دوره های قبلی می داند. بالا بردن ضریب موفقیت در ایجاد کسب و کار و نیز اشتغال توسط دانشپذیرفته شدگان دوره ها ی آموزش عالی آزاد و نیز فارغ التحصیلان دوره های پودمانی موسیقی و معماری را از مهمترین شاخصه های دوره های جدید به شمار می آورد.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


دکتر امان الله یغمایی رئیس دپارتمان (گروه آموزشی) معماری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند ضمن تشریح خصوصیات و جهت گیری دوره های معماری سازه و معماری داخلی این مرکز معتقد است به عنوان مثال کارامدی ضمن استقلال فردی برای توسعه کسب و کارهای با مدیریت شخصی یکی از ویژگی های دوره مدیریت کارگاه است.

دوره مدیریت کارگاه را می توان دوره تکمیلی برای کسانی دانست که با مبانی معماری ( دوره ای تقریبا یک ساله با حدود پانصد ساعت کلاس) و نیز یکی از دوره های معماری سازه و یا معماری داخلی ( هرکدام به میزان چهارصدو هفتاد ساعت کلاس عملی، نظری و کارگاهی) آشنایی مطلوب داشته و موفق به گذراندن دروس پروژه شده باشند. در این دوره علاوه بر تدریس دروسی تخصصی مرتبط با مدیریت و معماری، دروسی همچون کارآفرینی، مدیریت آموزشگاه و نیز کلاس آشنایی با معماران بزرگ و صاحبان شرکت های بزرگ مشاوره معماری و ساخت و سازتدارک دیده شده است. حضور در این دوره می تواند دانشپذیران را تا حدود زیادی با واقعیت های بازار و بهره مندی از تجارب افراد موفق و شناخته شده در زمینه های معماری و عمران آشنا سازد.

سرفصل های دوره های آهنگسازی عملی و کاربردی و نیز معلمی ساز و آواز اخیرا با حضور رئیس کنسرواتوار چایکوفسکی در شورای آموزش موسیقی کنسرواتوار تهران به روز شده و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری قرار گرفت.

شورای آموزش موسیقی کنسرواتوار تهران متشکل از برجسته ترین استادان موسیقی کنسرواتوار در حوزه های موسیقی ایرانی و جهانی است که زیر نظر رئیس کنسرواتوار تهران به تدوین برنامه های جدید، بازبینی برنامه های مدون شده مطابق نیاز های موسیقی کشور و بازارکار با حضور استادان مدعو برگزار می شود.


حضورمستمر استادان ایرانی شاغل در دانشگاه های و یا کنسرواتوار های خارج کشور، برگزاری دوره های کوتاه مدت ( مسترکلاس )، دعوت از هنرماندان محبوب کشور برای سخنرانی در کنسرواتوار، برگزاری برنامه های یادبود بزرگان موسیقی جهان با همکاری مراکز فرهنگی کشور های یاد شده در تهران از دیگر فعالیت های شورای آموزش موسیقی کنسرواتوار تهران است.


لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


???? ? ????? ???    :   روابط عمومی

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code