Current Date : 1/24/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 03/12/1390

دوره های جدید آهنگسازی و معلمی ساز و آواز از نوزدهم اسفند ماه آغاز می شود  

  دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی شامل نوازندگی، معلمی، آهنگسازی و نیز رهبری کر و ارکستر با سرفصل های به روز شده در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و با همکاری موثر کنسرواتوار موسیقی تهران برگزار می شود.
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


  موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار موسیقی تهران که اخیرا با حضور رئیس کنسرواتوار موسیقی چایکوفسکی مسکو و برخی از چهره های شاخص و ماندگار موسیقی کشور دوازدهمین سال تاسیس خود را جشن گرفته است به عنوان یکی از نتایج ارتباطات بین المللی برگزاری دوره های منحصر به فرد موسیقی در کشور را می توان خاطر نشان ساخت.

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

به گفته بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار موسیقی تهران، دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی شامل نوازندگی، معلمی، آهنگسازی و نیز رهبری کر و ارکستر با سرفصل های به روز شده در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و با همکاری موثر کنسرواتوار موسیقی تهران برگزار می شود. محتوای علمی و درسی این دوره ها به گونه ایست که تربیت تخصصی و علمی نوازنده، خواننده و آهنگساز مد نظر قرار گرفته است و تمامی دوره های آموزش عالی آزاد به تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری رسیده است.

وی می افزاید: پذیرش در این دوره ها از طریق آزمون و یا مصاحبه داخلی و یا ارائه توصیه نامه از سوی اعضای هیات علمی دانشگاه ها، هنرمندان برجسته و موسیقیدانان کشور میسر است و به فارغ التحصیلان گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد و مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری اعطاء می شود. این گواهینامه در نوع خود در سیستم اموزش موسیقی و هنر کشور بی نظیر است.

بهزاد معافی هدف از ارتباط با مراکز بزرگ و معتبر موسیقی دنیا همچون کنسرواتوارهای چایکوفسکی مسکو، گدانسک لهستان و وین اتریش را بالا بردن سطح علمی موسیقی در کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و به تبع آن ارتقاء سطح موسیقی کشور می داند و معتقد است که چنانچه در کنسرواتوار موسیقی تهران با حمایت مسئولان آموزش عالی کشور زمینه های لازم همچون ارتقاء سطح مدرک تا مقطع فوق لیسانس و نیز حمایت های مالی برای گسترش فضای آموزشی و اجرایی موسیقی کنسرواتوار به عمل آید به طور قطع شاهد کاهش شدید تقاضا برای ادامه تحصیل جوانان علاقمند به موسیقی در کنسرواتوار های کشور های همسایه خواهیم بود.

از موفقیت های علمی و هنری دانشجویان و فارغ التحصیلان کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند می توان به راهیابی تعداد قابل توجهی از آنها به جمع مدرسین کنسرواتوار و نیز ایجاد اشتغال و کار آفرینی موفق اشاره کرد. تاسیس استودیو، تدریس موسیقی در مدارس، ایجاد گروه ها و ارکستر های کوچک و بزرگ ، انتشار آلبوم های انواع موسیقی و نیز تاسیس اموزشگاه های هنری به ویژه موسیقی و کارو دانش از دیگر فعالیت های موفق فارغ التحصیلان کنسرواتوار به شمار می آید.

روابط عمومی کنسرواتوار تهران موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار


???? ? ????? ???    :   Public relation

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code