Current Date : 1/27/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 22/10/1388

سفرهای متقابل روسای کنسرواتوارهای تهران و مسکو  

 
دکتر بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار تهران به دعوت رئیس کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو و وزیر سابق فرهنگ روسیه آقای پروفسور الکساندر سوکولوف و در راستای همکاری های فرهنگی فیمابین این دو کنسرواتوار به مسکو سفر نموده است.

  دکتر بهزاد معافی رئیس کنسرواتوار تهران به دعوت رئیس کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو و وزیر سابق فرهنگ روسیه آقای پروفسور الکساندر سوکولوف و در راستای همکاری های فرهنگی فیمابین این دو کنسرواتوار به مسکو سفر نموده است.

وزیر سابق فرهنگ روسیه که از موسیقیدانان واز نویسندگان مشهور روسیه است و قبل و بعد از دوره وزارت نیز سالها ریاست کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو رابه عنوان یکی ازمشهورترین کنسرواتوارهای دنیا عهده دار بوده و می باشد.


دکتر علی معافی عضو هیئت رئیسه کنسرواتوار تهران ارتباط با کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو را صرفا ارتباط با یک مرکز آموزشی نمی داند و معتقد است کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو علاوه بر اینکه نهادی آموزشی شناخته شده در سطح بین الملل است مشاهیر بزرگی را به جهان هنر و سیاست عرضه داشته است و در کانون توجه فرهنگسازان روسیه قرار دارد.

تلاش روسیه برای برتری جستن از شهر های فرهنگ ساز دنیا همچون بوستون امریکا، روم ایتالیا، ملبورن استرالیا، پاریس فرانسه،مادرید اسپانیا ونیز ونکوور کانادا با تمرکز بر دوشهر فرهنگی خود یعنی مسکو و سنت پیترزبورگ با برگزاری جشنواره های ملی و بین المللی در تمامی زمینه های هنری و فرهنگی که طی سالیان بعد از فروپاشی از رشد نسبی برخوردار بوده است قابل مشاهده است. رشد فزاینده گالری های نقاشی، جشنواره های موسیقی، فیلم و تئاتر و سایر هنرها همچون مجسمه سازی ، نور و رنگ با هدف تشویق و جذب هنرمندان سایر نقاط جهان مبین این ادعا است.

ارتباطات وسیع فرهنگی و موسیقایی کنسرواتوار مسکو با ده ها مدرسه و کنسرواتوار مشهور دنیا نشان از اراده و حمایت سیاستگذاران فرهنگی روسیه از مراکز هنری و موسیقایی خود است در این میان همکاری های بین المللی کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو با مدرسه قرائت قرآن واذان دانشگاه الازهر مصر جای تامل دارد.

سابقه همکاری های بین کنسرواتوار تهران و چایکوفسکی مسکو به سال ۱۳۷۹ برمی گردد که تا کنون بازدید ها و قرارداد های فرهنگی دوجانبه ای به امضاء رسیده است.


لازم به توضیح است که رئیس کنسرواتوار چایکوفسکی مسکو به همراه تنی چند از دانشجویان نخبه آن مرکز در اسفند ماه سال جاری به کنسرواتوار تهران سفر نموده و ملاقات هایی را با مسئولین وزارت علوم تحقیقات و فناوری، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و نیز برخی از چهره های شاخص و ماندگار موسیقی و هنری کشور برنامه ریزی و پیش بینی شده است.


برای مشاهده خبر کلیک کنید

روابط عمومی کنسرواتوار تهران

موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند


???? ? ????? ???    :   روابط عمومی

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code