Current Date : 1/17/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 09/04/1387

درباره دوره های کنسرواتواری، تزئینات داخلی و معماری موسسه نهاوند 

  ساختار دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری همان طور که از نام کنسرواتواری پیداست بر اساس نظام آموزشی در کنسرواتوار بنا شده است. مراکز آموزش موسیقی در بیشتر کشور های دنیا به دو دسته تقسیم می گردد الف: نظام کنسرواتواری ب: نظام دانشگاهی
کنسرواتوا ر کلمه اي ايتاليايي است و اولين كنسرواتوار موسيقي در كشور ايتاليا و در شهر ناپل تأسيس گرديد و وظيفة آموزش سرود ملي را عهده دار بود.ولی در حال حاضر كنسرواتوارها را می توان در شمار عالي ترين مؤسسات آموزش موسيقي براي تربيت نوازندگان ، خوانندگان و آهنگ سازان حرفه اي به شمار آورد، به عبارتي كنسرواتوار موسيقي مؤسسه اي است كه هدف اساسي آن مطالعه موسيقي از نقطه نظر عملي واجرايي است. در اين سيستم دورة تحصيلات به گونه اي طرح ريزي شده است كه به دانشجويان اجازه مي دهد، موسيقي را با تأكيد برروي مشاغل آيندة خود به صورت عملي و كار بردي متمركز نمايند. اين نكته رابايد مهم شمرد كه محيط دانشگاه با محيط كنسرواتوار بسيار متفاوت است چون در محيط دانشگاه ، دانشجويان الزاماً قصد ندارند كه مشاغلي مرتبط با موسيقي دنبال نمايند و اغلب در بيش از يك حيطة علمي و هنری آشنایی مي يابند.
دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی که با هدف به فعلیت درآوردن استعدادهای نهفته ی هنر آموزان موسیقی با روشی علمی و عملی با به کارگیری جدیدترین شیوه های آموزش عالی با همکاری و هم فکری استادان ممتاز موسیقی ایران و استادان خارجی و کارشناسان ارشد برنامه ریزی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» طراحی شده است اهداف زیر را دنبال می نماید
1-تربیت آوازه خوان، نوازنده، آهنگساز «در گرایش: موسیقی ایرانی و موسیقی جهانی» حرفه ای مطابق با سیاست های فرهنگی «نظام جمهوری اسلامی ایران»
2-تربیت افراد کارآزموده و متخصص در قلمروی موسیقی ایرانی و جهانی با توجه به نیاز روزافزون ارکسترها و گروه های موسیقی ایرانی و جهانی به نوازندگان و خوانندگان حرفه ای
3-بهره گرفتن از استادان موسیقی ایرانی و استادان مدعو خارجی برای بهبود کیفیت آموزش موسیقی در ایران
4-معرفی ابعاد مختلف موسیقی ایرانی به دانشگاه ها و کنسروتوار های معتبر موسیقی کشورهای جهان.
5-بهره گیری از تجارب ارزنده استادان آواز و ساز ایرانی که عمری را صرف اندوختن این تجارب کرده اند اما فاقد مدرک رسمی هستند.


  در خصوص دوره های کنسرواتواری و تخصصی موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نکاتی به اختصار برای آندسته از علاقمندان یبه فراگیری موسیقی در محیطی علمی و جدی به استحضار می رساند که:
لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

۱- این دوره ها با همکاری کنسرواتوار تهران به عنوان بنیانگذار دوره های علمی کاربردی موسیقی در کشور برگزار می شود.

۲- این دوره ها در سطوح مختلفی و با نام های متفاوتی برگزار می شود به عنوان مثال:
اسامی دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی و کنسرواتواری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

اسامی دوره های آموزش عالی آزد معماری و تزئینات داخلی به شرح زیر است:

اسامی دوره های آموزش عالی آزاد معماری سازه، معماری داخلی و شهرسازی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

۳- در محتوای دوره ها فقط دروس ضروری و تخصصی گنجانده شده است.

۴- به کسانی که در این دوره ها درس می خوانند دانشپذیر گفته می شود.

۵- داشتن مدرک دیپلم برای تحصیل در این دوره ها ضروری است چراکه اولا این دوره ها با مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد و ثانیا مدرکی که در انتهای دوره به دانشپذیرفتگان داده خواهد شد به عنوان "گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد" است.لازم به توضیح است که این مدرک فقط توسط موسسات آموزش عالی آزاد دارای مجوز از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری صادر گردیده و در جایگاه تعریف شده خود دارای اعتبار جهانی است.

۶- استادان دوره ها طبق سرفصل هائی که مدیران گروه های آموزشی در اختیار آنها می گذارند تدریس می نمایند بنابراین سیستم آموزشی در کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند وابستگی زیادی به شخص استاد ندارد هر چند که نقش استادان باسابقه را نباید از نقطه نظر ارتباط با دانشپذیر و دانشجو نادیده گرفت.

۷- در خصوص استادانی که به کنسرواتوار تهران برای تدریس دعوت می شوند بد نیست نکاتی را بدانید.

الف- حضور مستمر برخی از استادان شاخص و چهره های ماندگار موسیقی و هنر و معماری به عنوان مشاور ریاست و یا مدرس دروس موسیقی و معماری همچون آقایان دکتر امان الله یغمائی. دکتر ذبیحی . دکتر دیبا و دکتر وزیری و نیز دکتر عامری در گروه معماری و تزئینات داخلی و در گروه موسیقی استادانی همچون حسین دهلوی .مصطفی کمال پورتراب. . رضا شفیعیان. محمد فیروزی، دیبازر و حدود ۳۲ تن از استادان به نام موسیقی کشور

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

ب- حضور برخی از فارغ التحصیلان کنسرواتوار های خارجی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ج-حضور فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های کشور که با توصیه نامه از سوی استادان راهنما یا مشاور کارشناسی ارشد خود و پس از مصاحبه با مدیران گروه و معاونت آموزشی و پس از تائید ریاست محترم موسسه به جمع مدرسان موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند می پیوندند.

د- حضور برخی از استادان عزیزی که سالها به صورت تجربی شاگردان فراوانی را تربیت نمورده اند اما فاقد مدرک رسمی هستند . لازم به ذکر است که این عزیزان حداقل دارای ۲۰ سال سابقه درخشان تدریس و یا کارتجربی در سازمان ها و یا نهاد های فرهنگی هستند.

۸- محل تشکیل کلاس ها صرفا در یکی از دو آدرس زیر است.

آدرس ساختمان مرکزی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند :

تهران خیابان کریمخان زند خ خردمند شمالی نبش کوچه بیات ساختمان ۱۳۷ تلفن ۸۸۸۲۴۰۵۰آدرس ساختمان کنسرواتوار تهران :

تهران خیابان کریمخان زند خ استاد نجات اللهی ساختمان ۲۹۹ (پائین تر از کلیسا)
???? ? ????? ???    :   دفتر معاونت پژوهشی

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code