Current Date : 1/27/2021 ???? ???? |  ?????? ???????  |  ???? ?? ?? |  ?????? ?? ?????? 
 English  |  Persian

????? ????? ???? ???? ??????/ ?????????? ?????(??? ????? ??????? ???? ???? ???????)   

Quick Link
?? ???? ???????  ?
??? ??? ?????  ?
????? ???? ??  ?     
?????? ??  ?     
?????????? ??????  ?     
??? ??? ???? ?????  ?     
????? ????? ??  ?     
????????????? ?????     
???? ??????  ?
????????  ?
?????? ???  ?
?????? ?????????  ?     
?????????????  ?     
?????????  ?     
???????? ??????????  ?     
??? ???????  ?     
???????  ?     
????? ?? ???????  □
???
?????

????? ????

In fact, handbags replica knows that the high imitation gucci replica handbags is very deep, mixed with fish and dragons, and there are many hermes replica handbags. It may be replica handbags of styles ranging from a few hundred to hermes replica .
 

 

????? ??? : 05/01/1389

ثبت نام آغاز شد- پذیرش دانشجو و دانشپذیر  

  موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با مجوز وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در دوره های مختلف آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی ،معماری ،شهرسازی ، تزئینات داخلی و زبان های خارجی دانشپذیر می پذیرد. با توجه به فرصت کم باقیمانده تا شروع دوره ها شما می توانید به یکی از طرق زیر در دوره ها بعد از انجام مراحل مربوطه بدون شرکت در آزمون ورودی اقدام به ثبت نام نمائید. الف: چنانچه شما دارای سوابق اجرائی برجسته موسیقائی هستید ب- چنانچه دارای توصیه نامه و یا معرفی شده از سوی یکی از استادان شاخص موسیقی و یا دست اندرکاران تولید آثار موسیقائی کشور هستید ج- چنانچه از خانواده ای هنرمند، فرهنگی و یا هیات علمی هستید د- چنانچه دارای شرایط خاص جسمانی می باشید و یا دارای معرفی نامه از سوی یکی از سازمان های توانبخشی و مددکاری کشور هستید. سایر داوطلبان شرکت در دوره های آموزش عالی آزاد می بایست بعد از انجام آزمون ورودی و مصاحبه حضوری اقدام به ثبت نام نمایند. شماره تماس جهت انجام مشاوره و طرح سوالات : ۸۸۸۲۴۰۵۰- ۸۸۳۱۶۱۹۲


  دوره های کنسرواتواری موسیقی منطبق با سر فصل های آموزش موسیقی در معتبرترین کنسرواتوارهای خارجی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است. موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با توجه به سابقه درخشان خود در برنامه ریزی و اجرای دوره های مورد نیاز اقشار مختلف مردم اعم از جوانان جویای کار در حوزه معماری و یا موسیقی تا دوره های تخصصی مورد نیاز فارغ التحصیلان سطوح فوق لیسانس و در برخی موارد دکتری توانسته است گامی های استواری در تربیت تخصصی متقاضیان بازار کار بردارد.
موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند با مجوز وزارت علوم،تحقیقات و فناوری در دوره های مختلف آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی ،معماری و زبان های خارجی دانشپذیر می پذیرد.


نقشه محل ساختمان های موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار تهران

لینک های مفید ویژه علاقمندان به تحصیل در موسسه و کنسرواتوار

دوره های کنسرواتواری موسیقی منطبق با سر فصل های آموزش موسیقی در معتبرترین کنسرواتوارهای دنیا بوده و تا کنون دوره های زیر به تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری رسیده است.

الف- دوره آموزش عالی آزاد کنسرواتواری نوازندگی و خوانندگی
ب- دوره آموزش عالی آزاد اجرایی کنسرواتواری ساز و آواز
ج- دوره آموزش عالی آزاد نوازندگی و خوانندگی ساز و آواز ایرانی
د- دوره آموزش عالی آزاد نوازندگی و خوانندگی ساز و آواز جهانی
ه- دوره آموزش عالی آزاد معلمی ساز و آواز ایرانی
و- دوره آموزش عالی آزاد معلمی ساز و آواز جهانی
ز- دوره آموزش عالی آزاد آهنگسازی نظری
ح- دوره آموزش عالی آزاد آهنگسازی کاربردی
ط- دوره آموزش عالی آزاد مبانی رهبری کر و ارکستر
ی-دوره آموزش عالی آزاد رهبری کر و ارکستر

و دوره های آموزش عالی آزاد معماری شامل :

الف- دوره آموزش عالی آزاد مبانی معماری
ب- دوره آموزش عالی آزاد معماری سازه
ج- دوره آموزش عالی آزاد معماری داخلی و تزیینات
د- دوره آموزش عالی آزاد مدیریت کارگاه
ه- دوره آموزش عالی آزاد معماری و محیط زیست
و- دوره آموزش عالی آزاد شهر سازی و حفاظت محیط زیست

و نیز دوره های آموزش عالی آزاد زبان های خارجی انگلیسی و فرانسه شامل دوره های متعدد مترجمی،درک فیلم،اسناد و مدارک می باشد.

دوره آموزش عالی آزاد پادفک زبان روسی دوره ای منحصر به فرد است که متقاضیان زیادی داشته و برای کسانی طراحی شده است که تصمیم به ادامه تحصیل در کشورهای روسی زبان به ویژه اکراین را دارند.

داوطلبان تحصیل در این دوره ها می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند واقع در تهران،خیابان کریمخان زند،خیابان خردمند شمالی ،نبش کوچه بیات ساختمان 137 مراجعه نمایند.
تلفن: 88824050
info@nahavand.ac.ir: ایمیلدفترچه راهنمای دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری


توضیحات:


ساختار دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری همان طور که از نام کنسرواتواری پیداست بر اساس نظام آموزشی در کنسرواتوار بنا شده است. مراکز آموزش موسیقی در بیشتر کشور های دنیا به دو دسته تقسیم می گردد الف: نظام کنسرواتواری ب: نظام دانشگاهی
کنسرواتوا ر کلمه اي ايتاليايي است و اولين كنسرواتوار موسيقي در كشور ايتاليا و در شهر ناپل تأسيس گرديد و وظيفة آموزش سرود ملي را عهده دار بود.ولی در حال حاضر كنسرواتوارها را می توان در شمار عالي ترين مؤسسات آموزش موسيقي براي تربيت نوازندگان ، خوانندگان و آهنگ سازان حرفه اي به شمار آورد، به عبارتي كنسرواتوار موسيقي مؤسسه اي است كه هدف اساسي آن مطالعه موسيقي از نقطه نظر عملي واجرايي است. در اين سيستم دورة تحصيلات به گونه اي طرح ريزي شده است كه به دانشجويان اجازه مي دهد، موسيقي را با تأكيد برروي مشاغل آيندة خود به صورت عملي و كار بردي متمركز نمايند. اين نكته رابايد مهم شمرد كه محيط دانشگاه با محيط كنسرواتوار بسيار متفاوت است چون در محيط دانشگاه ، دانشجويان الزاماً قصد ندارند كه مشاغلي مرتبط با موسيقي دنبال نمايند و اغلب در بيش از يك حيطة علمي و هنری آشنایی مي يابند.
دوره های آموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی که با هدف به فعلیت درآوردن استعدادهای نهفته ی هنر آموزان موسیقی با روشی علمی و عملی با به کارگیری جدیدترین شیوه های آموزش عالی با همکاری و هم فکری استادان ممتاز موسیقی ایران و استادان خارجی و کارشناسان ارشد برنامه ریزی «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری» طراحی شده است اهداف زیر را دنبال می نماید
1-تربیت آوازه خوان، نوازنده، آهنگساز «در گرایش: موسیقی ایرانی و موسیقی جهانی» حرفه ای مطابق با سیاست های فرهنگی «نظام جمهوری اسلامی ایران»
2-تربیت افراد کارآزموده و متخصص در قلمروی موسیقی ایرانی و جهانی با توجه به نیاز روزافزون ارکسترها و گروه های موسیقی ایرانی و جهانی به نوازندگان و خوانندگان حرفه ای
3-بهره گرفتن از استادان موسیقی ایرانی و استادان مدعو خارجی برای بهبود کیفیت آموزش موسیقی در ایران
4-معرفی ابعاد مختلف موسیقی ایرانی به دانشگاه ها و کنسروتوار های معتبر موسیقی کشورهای جهان.
5-بهره گیری از تجارب ارزنده استادان آواز و ساز ایرانی که عمری را صرف اندوختن این تجارب کرده اند اما فاقد مدرک رسمی هستند.
ویژگی های دوره های آموزش عالی آزاد

سوالات مکرری که از سوی متقاضیان تحصیل در دوره های آموزش عالی آزاد معماری، تزئینات داخلی و کنسرواتواری موسیقی و نیز دوره های آموزش زبان مطرح می شود نشان از تصمیم درست مسئولان نظام آموزش عالی کشور در توسعه دوره های کوتاه مدت ،تخصصی و آموزش های عالی آزاد دارد.

انعطاف پذیری در ماهیت دوره های عالی آزاد ، برنامه ریزی،محتوی و نحوه اجرای این دوره ها از مهمترین دلایل استقبال از آنهاست.

همه دانش آموختگان به این نکته اذعان دارند که عدم تطبیق درست محتوای دروس دانشگاهی با واقعیت بازار کار و صنعت و محدودیت در تعداد رشته های دانشگاهی در هر شاخه علمی و مهندسی و هنر ، موسسات آموزش عالی آزاد که داری مجوز از وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند می توانند بهترین انتخاب برای آندسته از افراد جامعه باشد که خواهان گذراندن دوره های تخصصی و خاص هستند.

به عنوان مثال دوره های تزئینات داخلی یا مدیریت کارگاه در شاخه معماری سازه یا دوره معماری و مدیریت شهری در شاخه شهرسازی از آندسته از دو هایی است که فقط و فقط در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند برگزار می شود.

دوره های دیگری که کاملا خاص بوده و البته دارای سابقه 200 ساله در خارج ایران است ،دوره های کنسرواتواری موسیقی است. در حال حاضر در لیست مراکز آموزش عالی داری اعتبار از سوی دفتر امور دانشجویان خارج کشور وزارت علوم،تحقیقات و فناوری نام چند مرکز تخصصی و کنسرواتواری موسیقی همچون کنسرواتوار کمیتاس ارمنستان ،کنسرواتوار سنت پیترزبورگ روسیه ،کنسرواتوار سانفرانسیسکو آمریکا و... وجود دارد .
دوره های کنسرواتواری موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نزدیک به سرفصل های آموزشی در این مراکز موسیقی است .مهمترین مولفه آموزشی در این کنسرواتوار ها همان آموزش عملی و تخصصی است که هدف آنها بر خلاف دانشگاه تربیت موزیسین اعم از نوازنده ،خواننده و آهنگساز است که این مهم سالهاست که در دوره های اموزش عالی آزاد کنسرواتواری موسیقی موسسه نهاوند گنجانده شده است.

دوره های پادفک زبان روسی نیز از جمله دوره های جذاب برای آندسته از داوطلبانی است که قصد تحصیل در کشور های روسی زبان را دارند.
گذراندن دوره پیش دانشگاهی پادفک به مدت 10 ماه در این کشور ها اجباری سات که هدف آن آماده سازی دانشجویان خارجی با زبان روسی ، هم زبان محاوره ای و هم زبان تخصصی دانشگاهی است. از این رو دوره پادفک زبان روسی توسط استادان زبان روسی دانشگاه های اکراین با هدف اجرای این دوره ها در ایران طرح ریزی شده است و به متقاضیا تحصیل در کشور های روسی زبان به خصوص اکراین این امکان را می دهد که در ایران و در کنار خانواده خود و با صرف هزینه هایی به مراتب کمتر موفق به گدراندن این دوره ها در ایران شده و در صورت قبولی در آزمون پایان دوره که به طور مشترک از سوی موسسه نهاوند و مرکز پادفک دانشگاه اروپائی اکراین برگزار می شود، مدارک اعطایی در هر یک از دانشگاه های اکراین قابل قبول می باشد.ضمن انکه به دانشپذیرفتگان نیز گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد پادفک که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است ارائه می شود.


در خصوص دوره های کنسرواتواری و تخصصی موسیقی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند نکاتی به اختصار برای آندسته از علاقمندان یبه فراگیری موسیقی در محیطی علمی و جدی به استحضار می رساند که:

۱- این دوره ها با همکاری کنسرواتوار تهران به عنوان بنیانگذار دوره های علمی کاربردی موسیقی در کشور برگزار می شود.

۲- این دوره ها در سطوح مختلفی و با نام های متفاوتی برگزار می شود به عنوان مثال:

اسامی دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی و کنسرواتواری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند ( به پائین همین صفحه رجوع کنید)
اسامی دوره های آموزش عالی آزاد معماری سازه، معماری داخلی و شهرسازی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند به شرح زیر است:
( به پائین همین صفحه رجوع کنید)


۳- در محتوای دوره ها فقط دروس ضروری و تخصصی گنجانده شده است.

۴- به کسانی که در این دوره ها درس می خوانند دانشپذیر گفته می شود.

۵- داشتن مدرک دیپلم برای تحصیل در این دوره ها ضروری است چراکه اولا این دوره ها با مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار می گردد و ثانیا مدرکی که در انتهای دوره به دانشپذیرفتگان داده خواهد شد به عنوان "گواهینامه پایان دوره آموزش عالی آزاد" است.لازم به توضیح است که این مدرک فقط توسط موسسات آموزش عالی آزاد دارای مجوز از وزارت علوم،تحقیقات و فناوری صادر گردیده و در جایگاه تعریف شده خود دارای اعتبار جهانی است.

۶- استادان دوره ها طبق سرفصل هائی که مدیران گروه های آموزشی در اختیار آنها می گذارند تدریس می نمایند بنابراین سیستم آموزشی در کنسرواتوار تهران و موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند وابستگی زیادی به شخص استاد ندارد هر چند که نقش استادان باسابقه را نباید از نقطه نظر ارتباط با دانشپذیر و دانشجو نادیده گرفت.

۷- در خصوص استادانی که به کنسرواتوار تهران برای تدریس دعوت می شوند بد نیست نکاتی را بدانید.

الف- حضور مستمر برخی از استادان شاخص و چهره های ماندگار موسیقی و هنر و معماری به عنوان مشاور ریاست و یا مدرس دروس موسیقی و معماری همچون آقایان دکتر امان الله یغمائی. دکتر ذبیحی . دکتر دیبا و دکتر وزیری و نیز دکتر عامری در گروه معماری و تزئینات داخلی و در گروه موسیقی استادانی همچون حسین دهلوی .مصطفی کمال پورتراب. محسن الهامیان. رضا شفیعیان. محمد فیروزی. محمدرضا اتابکی و حدود ۳۲ تن از استادان به نام موسیقی کشور

ب- حضور برخی از فارغ التحصیلان کنسرواتوار های خارجی مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری

ج-حضور فارغ التحصیلان دوره های کارشناسی ارشد دانشگاه های کشور که با توصیه نامه از سوی استادان راهنما یا مشاور کارشناسی ارشد خود و پس از مصاحبه با مدیران گروه و معاونت آموزشی و پس از تائید ریاست محترم موسسه به جمع مدرسان موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند می پیوندند.

د- حضور برخی از استادان عزیزی که سالها به صورت تجربی شاگردان فراوانی را تربیت نمورده اند اما فاقد مدرک رسمی هستند . لازم به ذکر است که این عزیزان حداقل دارای ۲۰ سال سابقه درخشان تدریس و یا کارتجربی در سازمان ها و یا نهاد های فرهنگی هستند.

۸- محل تشکیل کلاس ها صرفا در یکی از دو آدرس زیر خواهد بود.


نقشه محل ساختمان های موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند و کنسرواتوار تهران

آدرس ساختمان مرکزی موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند :

تهران خیابان کریمخان زند خ خردمند شمالی نبش کوچه بیات ساختمان ۱۳۷ تلفن ۸۸۸۲۴۰۵۰

آدرس ساختمان کنسرواتوار تهران :

تهران خیابان کریمخان زند خ استاد نجات اللهی ساختمان ۲۹۹ (پائین تر از کلیسا)


سوالات متداول در خصوص تحصیل در موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

درباره موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند

عضویت در گروه خبری کنسرواتوار در یاهودرباره دوره های کنسرواتواری موسیقی، تزئینات داخلی و معماری موسسه نهاوند


پوستر دوره های آموزش عالی آزاد موسسه نهاوند


یک وبلاگ از دانشجویان و دانشپذیران


وبلاگ روابط عمومی کنسرواتوار تهران


شرایط تحصیل در دوره های پودمانی دانشگاه جامع علمی کاربردی


برخی از قوانین و مقررات دوره های علمی کابردی پودمانی


سیستم آموزشهای عالی آزاد چیست؟


فیلم هایی کوتاه از اجراهای دانشجوئی کنسرواتوار تهران


شرحی درباره لفظ پودمان


اسامی و ترتیب دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی و کنسرواتواری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند


اسامی و سرفصل دوره های آموزش عالی آزاد موسیقی و کنسرواتواری موسسه آموزش عالی آزاد نهاوند


دانشجویان شاغل به تحصیل به منظور آشنائی با دوره های پودمانی ، نمونه سوالات آزمون جامع و نیز سرفصل دوره های علمی کاربردی بر روی لینک زیر کلیک نمایند.


لینکهای مفید ویژه دانشجویان پودمانی دوره های علمی کاربردی
???? ? ????? ???    :   دفتر ثبت نام موسسه نهاوند و کنسرواتوار تهران

 
  ????? ???? ????   ??? ?????????   ????? ???? ????
 

88913010  (021)98+ ?????? ??????? ??? ? ?????? ?????? ????? ???? ????? ? ????? ?? ?? ????? ? ??????? 299
info@TehranConservatory.ir CopyRight ? 2007 All Right Reserved Tehran Conservatory of Music  
Web Design : Ati Net Co .   Programmer : Hassan Rashidi
JavaScript Free Code JavaScript Free Code JavaScript Free Code